Naudojimosi taisyklės

Interneto svetainė keliauk.info (pasiekiama adresu http://www.keliauk.info) yra miestus, miestelius, lankytinas vietas bei kelionių maršrutus aprašantis projektas. Toliau tekste ji vadinama tiesiog svetaine arba interneto svetaine.

Atidžiai perskaitykite šias taisykles prieš naršydami mūsų Interneto svetainę. Naudotis ja galite tik jeigu su taisyklėmis sutinkate. Priešingu atveju prašome svetaine nesinaudoti.
Mes pasiliekame teisę šias taisykles pakeisti. Todėl, tęstinio naudojimosi atveju, tai reikštų, jog su pakeitimais sutinkate.

Slapukai

Ši svetainė naudoja slapukus (cookies). Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate dėl slapukų naudojimo.

Autorių teisės

Svetainėje esančios informacijos (straipsnių ir nuotraukų) autorių teisės yra saugomos, nebent prie konkretaus turinio būtų nurodyta kitaip.
Svetainėje esantys logotipai, prekių ir paslaugų ženklai priklauso šių logotipų, prekių ir paslaugų ženklų savininkams.

Informacijos (turinio) naudojimo apribojimai

Kopijuoti, perspausdinti ar kitaip platinti šioje svetainėje esančią informaciją (straipsnius bei nuotraukas) yra draudžiama, nebent prie konkretaus turinio (straipsnio ar nuotraukos) būtų nurodyta kitaip. Tokiu atveju vadovaukitės kartu pateikiamomis sąlygomis.

Leidžiama:
- atsisiųsti ir/arba atsispausdinti kopiją asmeniniam nekomerciniam naudojimui,
- talpinti tekstines ir grafines (logo, thumbnail) nuorodas į svetainę bei jos turinį kitose svetainėse,
- susisiekti su autoriumi dėl turinio panaudojimo variantų (adresu wowerike @ gmail.com).

Nuotraukoms, kurių originalai platinami su CC ir/ar GFDL licencijomis, galioja tos pačios licencijos, kaip ir originalams. Šiuo atveju prie nuotraukos (Lightbox'e) pateikiame aktyvią nuorodą į nuotraukos originalą. Mes manome, jog teisinga nukreipti skaitytoją originalo kryptimi - kur jis galės pats pasižiūrėti autorių, datą, licencijas, kitus jį dominančius parametrus.

Kitų interneto svetainių turinys

Mes manome, jog publikuodami informaciją, paimtą iš kitų interneto svetainių, tinkamai nurodėme jos autorių ir/ar kilmę, atsižvelgdami į konkretaus turinio naudojimo licencijas. Jei esate tokio turinio savininkas ir manote, jog turinys panaudotas ar autorius nurodytas netinkamai, susisiekite adresu wowerike @ gmail.com - susitarsime dėl turinio pašalinimo ar kitokio savininko nurodymo būdo.

Autorių nurodymas

Straipsniai parengti remiantis informacija, perskaityta interneto svetainėse, nurodytose skiltyje "Informacija internete". Šią skiltį rasite kiekvieno miesto įvadiniame puslapyje bei kai kurių puslapių šoniniame stulpelyje dešinėje.
Straipsnio bendraautoriai gali būti nurodomi straipsnio apačioje.

Nuotraukų naudojimo licencijos yra nurodytos arba pačioje nuotraukoje (tekstą užrašant kadre), arba po ja (title žymėje, rodomoje Lightbox'e).
Nuotraukos autorius gali būti nurodytas pačioje nuotraukoje (tekstą užrašant kadre) arba po ja (rodomas Lightbox'e).

Atsakomybė

Mes neatsakome už svetainės turinyje galinčius pasitaikyti netikslumus. Taip pat neatsakome už išorinių svetainių, į kurias pateikiame nuorodas, informacijos turinį ir prieinamumą. Šių svetainių mes neatstovaujame.
Mes tikimės, kad svetainė bus pasiekiama bet kuriuo momentu, tačiau nesuteikiame garantijų dėl pastovaus veikimo ir nuolatinio informacijos pasiekiamumo. Taip pat pasiliekame teisę bet kada ir be išankstinio įspėjimo pašalinti dalį ar visą svetainės turinį bei nutraukti svetainės veiklą.
Svetainėje pateikiama informacija gali būti neatnaujinta. Todėl straipsnio gale mes pateikiame paskutinio atnaujinimo datą, o skiltyje "Informacija internete" (kiekvieno miesto įvadiniame puslapyje bei kai kurių puslapių šoniniame stulpelyje dešinėje) - informacijos šaltinius ir naudingas nuorodas. Pasinaudokite šiomis nuorodomis norėdami gauti naujausią informaciją. Jei radote pasenusios informacijos, labai prašome apie ją pranešti wowerike @ gmail.com adresu.
Už svetainėje pateikiamos informacijos panaudojimą atsakingas yra pats vartotojas.