Kaunas. Kalniečių parkas

Kalniečių parką rasite netoli vienos pagrindinių Kauno gatvių - Savanorių prospekto, greta P.Lukšio ir S.Žukausko gatvių.
Parkas nėra didelis, labiau tinkamas pasyviam poilsiui. Pagrindinė alėja jungia Savanorių prospektą ir P.Lukšio gatvę. Greta jos telkšo vandens tvenkinys.

Pagrindinė alėja Kalniečių parkas Paukščių lesinimas

Jeigu mėgstate sportuoti, pasukite į kitą pusę nuo tvenkinio - prie vieno iš takelių įrengti lauko treniruokliai. Pasportuoti ar tiesiog pažaisti čia patiks ir mažam, ir dideliam. Be to, laipiotojų klubas "Miegantys drambliai" šioje sporto zonoje pastatė laipiojimo akmenį, kuris, kaip jie teigia, yra mankšta ne tik kūnui, bet ir loginiam mąstymui - juk prieš pradedant lipti reikia trasą įveikti mintyse, susikuriant lipimo strategiją.

Laipiojimo akmuo Tinkama strategija Treniruokliai

Čečėnijos aikštė

Kalniečių parko kaimynystėje, perėję P.Lukšio gatvę, rasite Čečėnijos aikštę, taip pavadintą palaikant šios šalies siekį tapti nepriklausoma valstybe.
Pagrindinis aikštės akcentas - raudonos spalvos takas su masyvia apšvietimo konstrukcija. Poilsio erdvės sudalintos į kelias dalis - tai amfiteatras, fontanas, vaikų žaidimų aikštelė, pasivaikščiojimo takai.

Paminklinis akmuo Čečėnijos aikštė Čečėnijos aikštė Čečėnijos aikštė
Žaidimų aikštelė


Informacija atnaujinta 2012-03-27