Apie 'keliauk.info'

Nuo ko viskas prasidėjo?

Atsakymas gan paprastas - nuo poreikio suklasifikuoti surinktą informaciją, kur ir kaip nuvykti, ką pamatyti. Tada atsispausdinti ir pasidėti iki kitos kelionės. Būtina sąlyga - stiliaus vienodumas ir tvarka. Tad šiuo klausimu nusprendžiau, jog MS Word teksto redaktorius mano tikslui netinka - juk kiekvienam paragrafui teks iš naujo paspausti "format" :)).
Noras pasidalinti atkeliavo iš paskos.

Ar tik nebūsiu prisidarius bereikalingo darbo?

Visai gali būt. Bet ne dėl internetinių svetainių ypatumų ar teksto maketavimo. Formuoti tekstą html tag'ų pagalba nei kiek nesudėtingiau, nei spaudaliot "bold", "italic" ir pan. mygtukus Word lape.
Tačiau kalbant apie rašomą turinį - kartais atsibosta ir norisi viską mesti. Ypač tada, kai koks aprašymas nesigauna taip greitai, kaip norėtųsi. Ar kai ilgesnį laiką nieko neparašau. Gal jau būčiau ir ištrynus. Bet sulaiko tai, jog gaila to savo darbelio, vis tiek gi širdelės gabaliukas įdėtas.
Patyliukais tikiuosi, kad ši svetainė bus naudinga ir reikalinga ne man vienai :).

On the road!

Yra keli tekstukai, kurie buvo sukurti tiesiog einant. Dairaisi aplinkui ir užrašinėji, ką matai. Šitais aš labai patenkinta - operatyvu ir objektyvu!